top of page

Våre ansatte

Øystein Seim, Daglig leder.png
Øystein Seim​

DAGLIG LEDER

Mobil 913 89 449

oystein@seimmaskin.no

Jørgen Sandnes, Prosjektleder.png
Jørgen Sandnes

PROSJEKTLEDER

 

Mobil: 958 93 043

jorgen@seimmaskin.no

Knut Hallvard.png
Knut Hallvard Brunvatne

PROSJEKTLEDER

 

Mobil 934 81 921

knut@seimmaskin.no

Thor Magnus Hansen, Prosjektleder.png
Thor Magnus Hansen

PROSJEKTLEDER

Mobil 902 38 091

thor@seimmaskin.no

Vegard Ekornåsvåg, Stikningsingeniør_landmåler.png
Vegard Ekornåsvåg

STIKNINGSINGENIØR
LANDMÅLER

Mobil: 412 27 383

vegard@seimmaskin.no

Oddmund Lea, Driftsleder.png
Oddmund Lea

DRIFTSLEDER

 

Mobil 901 14 480

oddmund@seimmaskin.no

Helle Erlandsen, HMS-KS ansvarlig.png
Helle Erlandsen

HMS/KS-ANSVARLIG

 

Mobil 995 57 521

helle@seimmaskin.no

Charlotte Røsjorde, Økonomiansvarlig.png
Charlotte Røsjorde

ØKONOMIANSVARLIG

 

Mobil 480 03 763

charlotte@seimmaskin.no

Mari Rød.png
Mari Rød

ØKONOMI/KONTOR

 

Mobil: 913 47 113

mari@seimmaskin.no

Anders GP.png
Anders Gjelstad Pedersen

MASKINFØRER MED FAGBREV

 

Mobil 934 67 887

anders@seimmaskin.no

Raymond Mørk Olsen.png
Raymond Mørk-Olsen

MASKINFØRER MED FAGBREV

RØRLEGGER MED FAGBREV

 

Mobil 452 63 140

raymond@seimmaskin.no

Magnus Reppesgård.png
Magnus Reppesgård

MASKINFØRER MED FAGBREV

 

Mobil 478 49 755

magnus@seimmaskin.no

Ole Gunnar Rød, Maskinfører med fagbrev.png
Ole Gunnar Rød

MASKINFØRER MED FAGBREV

 

Mobil 454 17 978

ole@seimmaskin.no

Håkon Pedersen.jpg
Håkon Pedersen

RØRLEGGER MED FAGBREV

 

 

Mobil 481 13 470

hakon@seimmaskin.no

Vidar André Hansen.png
Vidar André Hansen

MASKINFØRER MED FAGBREV
GRUNNARBEIDER

 

Mobil 909 58 263

vidar@seimmaskin.no

Henning Bonden, Rørlegger med fagbrev_stikker.png
Henning Bonden

RØRLEGGER MED FAGBREV/

STIKKER

 

Mobil 401 02 111

henning@seimmaskin.no

Anders BH.png
Anders Bøe Haraldstad

BETONGARBEIDER
ADK-RØRLEGGER
GRUNNARBEIDER

 

Mobil: 920 19 007

abh@seimmaskin.no

Mathias Orerød Torheim.png
Mathias Orerød Torheim

ADK-RØRLEGGER
GRUNNARBEIDER

 

 

Mobil: 971 17 023

mathias@seimmaskin.no

Lasse.png
Lasse Trevland

LASTEBILSJÅFØR

 

 

 

Mobil 915 69 058

lasse@seimmaskin.no

Terje Strandskog.png
Terje Strandskog

LASTEBILSJÅFØR
MASKINFØRER

 

 

Mobil 907 68 141

terje@seimmaskin.no

Ludvig_edited_edited.jpg
Ludvig Lund Walin

 

ADK-RØRLEGGER
GRUNNARBEIDER

Mobil 993 07 031

ludvig@seimmaskin.no

Vilius.png
Vilius Jonusas

ADK-RØRLEGGER
GRUNNARBEIDER

 

Mobil 939 26 472

vilius@seimmaskin.no

Kim Robin Aanes  Betong_grunnarbeider     Mobil 471 71 041  kim_seimmaskin.no.png
Kim Robin Aanes

BETONG/GRUNNARBEIDER

 

 

Mobil 471 71 041

kim@seimmaskin.no

Lars Jakob Bakke.png
Lars Jakob Bakke

MASKINFØRER MED FAGBREV

 

Mobil 977 50 358

lars@seimmaskin.no

Ole Morten Sollund.png
Ole Morten Sollund

ADK-RØRLEGGER
MASKINFØRER

 

 

Mobil 938 75 491

olemorten@seimmaskin.no

Øyvind T_edited.jpg
Øyvind Trollsås

MASKINFØRER
LASTEBILSJÅFØR
GRUNNARBEIDER

 

Mobil 976 01 580

oyvind@seimmaskin.no

Andreas Ulnes.png
Andreas Ulnes

GRUNNARBEIDER

 

 

Mobil 479 55 496

andreas@seimmaskin.no

omar.jpg
Omar Thor Sigvaldason

MASKINFØRER/

GRUNNARBEIDER

Mobil 923 21 435

omar@seimmaskin.no

Har du lyst til å jobbe hos oss?

Kontakt Helle på tlf 995 57 521 eller send en epost.

Oppgi gjerne om du søker på Seim Maskin, Seim Gjerde eller Seim Asfalt og hva slags stilling du er interessert i.

Helle Erlandsen, HMS-KS ansvarlig.png

Helle Erlandsen

Mobil 995 57 521

bottom of page